За минулу добу до поліції Херсонщини надійшло 93 повідомлень про кримінальні злочини

Упродовж минулої доби до підрозділів Національної поліції в Херсонській області надійшли 564 заяви і повідомлення, серед яких 93 звернення містять ознаки кримінального правопорушення.

Дорожньо-транспортних пригод з потерпілими не зареєстровано, повідомляє hr.npu.gov.ua. За порушення Правил дорожнього руху працівники районних підрозділів поліції та управління патрульної поліції склали 136 адміністративних протоколів, з них 5 – за керування транспортним засобом у нетверезому стані.

Деякі приклади кримінальних правопорушень:

в «Єдиний центр 102» поліції Херсонщини зателефонувала 56-річна мешканка обласного центру. Жінка розповіла, що в період з 20 по 24 травня невідомий злодій віджав у квартирі заявниці металопластикове вікно, проник всередину та викрав гроші в сумі 700 доларів США, 6 тисяч гривень та ювелірні вироби. За даним фактом проводиться перевірка.

в м. Каховка в поліцію звернувся 42-річний місцевий житель. Чоловік розповів, що став жертвою шахрайства, а саме в одному з Інтернет-магазинів він обрав для себе мобільний телефон і перерахував за нього 12,5 тисяч гривень. Однак покупку досі не отримав та зв’язок із продавцем відсутній.  Проводиться перевірка.