За минулу добу щеплення від COVID-19 отримали 267 жителів Новокаховської ОТГ

Вчора, 24 червня, в амбулаторіях Центру первинної медико-санітарної допомоги мешканці Новокаховській ОТГ Херсонщини отримали щеплення вакцинами COMIRNATY™, CORONAVAC та ASTRAZENECA.

Про це редакції Online НК повідомила Генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Нова Каховка” Олена Ходорковська.

Вона зазначила, що за вчорашній день щеплення трьома видами вакцин отримали 267 мешканців Новокаховської громади. Переважна більшість з них – освітяни, які пройшли повторне щеплення вакциною Comirnaty (Pfizer-BioNTech). Всього цим препаратом вдруге провациновано 168 осіб та 15 – вперше. Вакциною CoronaVac вдруге щеплено 11 осіб та 53- вперше. Також вакциною AstraZeneca вдруге щеплено 20 осіб.

Процедура пройшла без ексцесів, жодних ускладнень від вакцини після щеплення не зафіксували.

Принагідно Олена Ходорковська запросила всіх бажаючих мешканців Новокаховської громади у вихідні та святкові дні пройти щеплення вакциною CoronaVac за адресою:

  • м. Нова Каховка, вул. Героїв України, 33 – а, амбулаторія №1 (приміщення поліклініки), КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Нова Каховка» (субота – неділя – понеділок – з 10:00 до 17:00).