За добу у Новокаховській ЦМЛ померли 2 хворих на Covid-19 та 2 – на пневмонію

Станом на 24 жовтня у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходились 122 хворих на СОVІD-19 та 58 – на пневмонію. За минулу добу до лікарні госпіталізували 4 мешканців громади з підтвердженним  захворюванням на коронавірус.

Про це редакції Online НК повідомило керівництво Новокаховської ЦМЛ.

Всього ж за минулу добу до інфекційного відділення госпіталізовано 6 хворих на коронавірус, з яких 4 – мешканці Новокаховської громади. До терапевтичного відділення поступили 14 хворих на пневмонію.

На даний момент відсутні відомості по безсимптомним хворим у громаді. Загальна кількість виявлених хворих на СОVІD-19 за добу у Каховському районі становить 175 осіб.

Вчора в інфекційному відділенні померли: один мешканць Бериславського та мешканка Каховського районів. Вони хворіли на пневмонію та COVID-19. В терапевтичному відділенні помер хворий на пневмонію житель Веселого та мешканка Таврійська.

Разом з тим, за добу з інфекційного відділення виписались 5 пацієнтів, що перехворіли на COVID-19, а з терапевтичного відділення – 2 людини, що хворіли на пневмонію.

Вкотре нагадуємо, що опанувати поширення інфікування на СОVІD-19 у нашій громаді можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

ВАКЦИНУЙТЕСЬ! Будьте відповідальними та здоровими!
Щеплення – єдиний вірний шлях до подолання коронавірусу!