За минулий тиждень на Херсонщині виявлено 166 об’єктів, які працювали з порушеннями карантинних вимог

Спеціалісти Головного управління Держпродспоживслужби в Херсонській області щоденно, у тому числі протягом вихідних днів, здійснюють посилений моніторинг дотримання санітарного законодавства та карантинних обмежень.

Про це редакції Оnline НК повідомили у прес-службі відомства.

За минулий тиждень, з 11 по 17 жовтня, фахівцями Головного управління самостійно, а також у складі COVID-патрулів разом з представниками Національної поліції перевірено 736 об’єктів області на предмет дотримання карантинних вимог.

З них 166 об’єктів працювали з порушеннями.

Моніторингом охоплено:

  • з 356 об’єктів роздрібної торгівлі харчовими продуктами, на 104 виявлені порушення;
  • з 39 закладів громадського харчування, порушення виявлені на 7 об’єктах;
  • з 214 об’єктів непродовольчої торгівлі, з них 41 з порушеннями;
  • з 19 дошкільних закладів освіти, 5 працювали з порушеннями, а саме: порушення маскового режиму, не організований централізований збір використаних засобів індивідуального захисту в окремі контейнери;
  • з 19 закладів середньої освіти, у 2 закладах виявлено недотримання карантинних обмежень: не організований централізований збір використаних засобів індивідуального захисту в окремі контейнери, порушення термометрії персоналу.
  • з 89 інших об’єктів, на 7 з яких виявлені порушення.

За результатами перевірок складено 92 протоколи про порушення санітарних норм.

З метою недопущення у подальшому та усуненню вже виявлених порушень, кожному порушнику надані письмові пропозиції щодо приведення у відповідність до карантинних вимог функціонування об’єкту.

А також проведена роз’яснювальна робота щодо протиепідемічних вимог, викладених в Постанові КМУ від 09 грудня 2020 року №1236 та в Постановах Головного державного санітарного лікаря України.

У вихідні дні, з 14 по 17 жовтня, фахівці Головного управління працювали виключно у спільних COVID – патрулях із представниками Нацполіції. Всього за 4 вихідні було перевірено діяльність 331 суб’єкта господарювання, порушення виявлено на 60 об’єктах і складено 31 протокол про адміністративні правопорушення.

Нагадаємо, Херсонщина наразі знаходиться в «червоній» зоні епідемічної небезпеки, що забороняється на території, де встановлено “червоний” рівень можна дізнатися ТУТ.