За минулий тиждень поліцейські Херсонщини склали 384 адмінматеріали за ігнорування правил карантину

Впродовж останніх семи днів поліцейські Херсонщини склали 384 адміністративних матеріали за ігнорування карантинних обмежень. 

Про це редакції Online НК повідомили у відділі комунікації поліції Херсонської області.

На Херсонщині поліцейські разом з представниками держпродспоживслужби та органів місцевого самоврядування продовжують перевіряти дотримання карантинних вимог, як суб’єктами господарювання та пасажироперевізниками, так і громадянами задля запобігання подальшого розповсюдження вірусу COVID-19.

З них 10 протоколів були оформлені за ч.1 ст.44-3 КУпАП, за шо передбачено мінімальний штраф у сумі 17 тисяч гривень. Також, за категоричне відмовлення одягати захисні маски в громадських спорудах, будівлях та транспорті, поліцейські винесли громадянам 374 адміністративні постанови. Наразі цим правопорушникам загрожує штраф у розмірі від 170 до 255 гривень.

Поліція Херсонщини просить громадян неухильно дотримуватись обмежувальних заходів: одягати захисні маски в громадських місцях та дотримуйтесь соціальної дистанції. Будьте відповідальними та свідомими у своїх діях. Бережіть себе та близьких!