У Новокаховській ЦМЛ за тиждень кількість мешканців громади, хворих на СОVІD-19, збільшилась у 2,4 рази

За минулий тиждень з 25 до 31 жовтня серед 110 госпіталізованих до Новокаховської Центральної міської лікарні хворих на коронавірус кількість мешканців ОТГ збільшилась майже у 2,4 рази (81 проти 37 на позаминулому тижні).

Про це редакції Online НК повідомили у міському управлінні з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

За минулий тиждень у ЦМЛ Нової Каховки від СОVІD-19 померли 29 хворих (було 27), серед яких 28 мешканців Новокаховської ОТГ та пневмонії 10 (було 11) хворих (новокаховчан 9).

За даними Херсонської обласної державної адміністрації у Новокаховській ОТГ за 25-28 жовтня за підсумками тестування виявили 285 безсимптомних хворих на СОVІD-19.

Кількість хворих на коронавірус, що станом на ранок 1 листопада знаходяться на лікуванні у Новокаховській ЦМЛ, становить 136 осіб, що майже на рівні позаминулого тижня (було 129).

За тиждень кількість хворих на пневмонію, що були госпіталізовані до лікарні, 72 –  дещо  знизилась у порівнянні з минулим тижнем (було 77).

Виписалось після завершення лікування 71 пацієнт (було 84).

Наразі у лікарні перебуває 40 хворих на пневмонію.

Нова Каховка, як і вся Херсонщина, знаходиться у «червоній» зоні адаптивного карантину. У громаді різко збільшується кількість захворівших на СОVІD-19, госпіталізованих та померлих від цієї хвороби.

Тому ще більш нагальною стає проблема пришвидчення вакцінування населення громади, особливо з груп ризику.

Нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, соціальне дистанціювання при знаходженні у громадських місцях  – залишаються основними попереджувальними заходами, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!