У Новокаховській ЦМЛ за тиждень смертність від СОVІD-19 та пневмонії збільшилась більше ніж в шість разів

За минулий тиждень у Центральній міській лікарні Нової Каховки від СОVІD-19 померли 26 хворих, серед яких 17 – мешканці громади та 11 хворих від пневмонії (новокаховчан 5).

Про це редакції Online НК повідомили у міському управлінні з надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення.

За даними Департаменту охорони здоров’я Херсонської ОДА у Новокаховській ОТГ в період з 18 до 24 жовтня за підсумками тестування виявили 276 нових хворих на СОVІD-19.

За тиждень до Новокаховської Центральної міської лікарні госпіталізували 112 хворих на коронавірус, що на 35% більше ніж було минулого тижня (72). Серед госпіталізованих новокаховчан – 47 (було 42) та 65 (було 30) мешканці суміжних територіальних громад Херсонщини.

За тиждень у лікарні кількість померлих хворих на СОVІD-19 та пневмонію збільшилась у 6,1 рази (37 проти 6 на минулому тижні).

Кількість хворих, що станом на ранок 25 жовтня знаходяться на лікуванні у Новокаховській ЦМЛ, становить 129, що майже на рівні позаминулого тижня (було 124).

Проте за тиждень кількість хворих на пневмонію, що були госпіталізовані у лікарню 77 збільшилась у порівнянні з минулим тижнем на 46%.

Виписалось після завершення лікування 84 пацієнта (було 54).

За даними головного лікаря КНП «ЦПМСД м.Нова Каховка» Заріни Зінченко у Центрі первинної медико-санітарної допомоги з початку пандемії зафіксовано 1663 безсимптомних хворих на СОVІD-19. Станом на 25 жовтня на обліку перебуває 61 контактний з хворими, які перебувають на самоізоляції. Знято з обліку – 1485 осіб, що відносились до категорії безсимптомних хворих.

Нова Каховка, як і вся Херсонщина, знаходиться у «червоній» зоні адаптивного карантину. У громаді різко збільшується кількість захворівших на СОVІD-19 та померших від цієї хвороби.

Тому ще більш нагальною стає проблема пришвидчення вакцинування населення громади, особливо з груп ризику.

Нагадуємо, що дотримання маскового режиму, користування санітайзерами, соціальне дистанціювання при знаходженні у громадських місцях  – залишаються основними попереджувальними заходами, що допоможуть кожному з нас уберегтись від інфікування.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!