За перше півріччя 2021 року підприємці Новокаховської ОТГ сплатили до місцевого бюджету більше 180 млн грн

Надходження до місцевого бюджету Новокаховської ОТГ Херсонщини від суб’єктів малого підприємництва за січень-червень 2021 року склали 182,4 млн. грн.

Про це редакції Online НК повідомила керівник відділу економічного розвитку та торгівлі
виконавчого комітету Новокаховської міської ради Тетяна Малій.

Щорічно у першу неділю вересня в Україні відзначається День підприємця.

Без приватного бізнесу сьогодні неможливо уявити промисловість, будівництво, сільське господарство, енергетику, торгівлю та побутове обслуговування, транспорт і зв’язок, інші галузі економіки.

Суб’єкти малого та середнього підприємництва здійснюють свою діяльність в усіх галузях господарського комплексу, їхня діяльність охоплює сферу виробництва продовольчих товарів, меблів, будівельних матеріалів, виробів з деревини, металевих виробів, вирощування овочів та фруктів, виготовлення іншої продукції тощо.

Впроваджуються нові прогресивні технології та переоснащення існуючих підприємств, здійснюється будівництво та введення в експлуатацію нових підприємств згідно сучасних вимог.

На території міста функціонує бізнес від провідних фірм та господарюючих суб’єктів міст Києва, Одеси, Дніпропетровська, Херсона та інших, які активізують свою діяльність на території Нової Каховки та відкривають торговельні об’єкти саме в нашому місті.

Найбільшу питому вагу у загальній кількості суб’єктів малого підприємництва займають фізичні-особи підприємці (72,8%), якими надається весь першочерговий перелік важливих послуг населенню: послуги перукарень та салонів краси, ремонт взуття, пошиття одягу, ремонт годинників, ремонт та технічне обслуговування складнопобутової техніки.

Впродовж першого півріччя 2021 року надходження до зведеного бюджету від суб’єктів малого підприємництва Новокаховської міської територіальної громади склали 274 млн. грн.

Надходження до місцевого бюджету від суб’єктів малого підприємництва за січень-червень 2021 року склали 182,4 млн. грн. Спрощену систему оподаткування застосували 2584 платника єдиного податку, якими тільки за перше півріччя перераховано 24,2 млн. грн. податку.

Кількість суб’єктів середнього підприємництва складає 26 одиниць, серед яких, переважно, працюють підприємства промислової галузі, якими, незважаючи на всесвітню пандемію COVID-19, за перше півріччя 2021 року вироблено продукції в діючих цінах на суму 1 млрд. 943,3 млн. грн., що по відношенню до першого півріччя 2020 року становить 157,9%.

У галузі сільського господарства, насьогодні, закінчено збір зернових та зернобобових культур. Підприємства та фермери заслуговують окрему пошану та повагу, і, не зважаючи на тяжку працю на полях, постійні ризики, пов’язані з погодними умовами та нестачу робочої сили, вони продовжують працювати та забезпечувати наше місто якісною сільськогосподарською продукцією.

Будівельна галузь працює у сталому режимі, підприємства зберегли свій  виробничий потенціал та виробляють весь комплекс будівельно-монтажних робіт. За перше півріччя 2021 року виконано будівельно-монтажні та проектні роботи на об’єктах міської комунальної власності за рахунок коштів міського бюджету на понад 5 млн. грн.

Закінчується будівництво Центру надання адміністративних послуг. Розпочато роботи з будівництва Центру Олімпійських видів спорту Н2О Нова Каховка тощо.

Наше місто славиться, як зелене, квітуче та чисте, а за це подяка нашим комунальним службам, якими якісно виконуються роботи з благоустрою території нашої громади.

Міський голова Володимир Коваленко завжди підкреслює значимість підприємницької діяльності, яка сприяє розвитку економіки нашої міської територіальної громади. Побудувавши свою власну справу, ви розвиваєте не лише свій бізнес, а й економіку міста.

Наполегливість, управлінський талант та вміння працювати підприємців в умовах ринку заслуговують особливу повагу. І як би важко вам  не було працювати – багато хто з вас приймає участь у житті нашого міста, ви підтримуєте українську армію, надаєте допомогу соціально-вразливим верствам населення.

І за це Вам окрема подяка та низький уклін.

Виконавчий комітет Новокаховської міської ради пишається Вами – рішучими та талановитими людьми та бажає міцного здоров’я, невичерпної енергії, натхнення, мудрості у справах, процвітання у бізнесі, надійних партнерів Вам, сміливих ідей та проектів, миру і злагоди в країні!