За тиждень у Новій Каховці рівень захворюваності на СОVІD-19 збільшився у 2,5 рази

Станом на ранок понеділка, 7 грудня, у Центральній міській лікарні Нової Каховки знаходяться 28 хворих на СОVІD-19 та 129 – на пневмонію. За минулі вихідні до лікарні поступив 21 пацієнт з діагнозом пневмонія та 2 хворих на  СОVІD-19.

Про це редакції Оnlіnе НК повідомила заступник головного лікаря Олена Василенко.

За інформацією, що наводить департамент охорони здоров’я Херсонської обласної адміністрації, впродовж минулого тижня, 30 листопада – 6 грудня, серед населення Нової Каховки лабораторно підтверджено 114 випадків захворювань на СОVІD-19 та 3 летальні випадки від наслідків цієї хвороби.

Для порівняння, за тиждень 23-29 листопада, серед населення Нової Каховки було лабораторно підтверджено 46 випадків захворювання на СОVІD-19 та 2 летальні випадки.

Тобто, за перший тиждень грудня рівень захворюваності на СОVІD-19 по Новій Каховці збільшився майже у 2,5 рази.

Як повідомила головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Нова Каховка» Зоріна Зінченко, на ранок 7 грудня у Центрі обліковується 366 безсимптомних хворих на СОVІD-19, які лікуються вдома під постійним контролем лікарів Центру. Також 124 людей знаходяться на самоізоляції як контактні особи.

За даними Центру за тиждень, 30 листопада – 6 грудня, від СОVІD-19 вилікувалось 122 хворих.

Вкотре нагадуємо, що опанувати лавиноподібне поширення інфікування на СОVІD-19 у нашому місті можемо тільки ми всі разом: дотриманням маскового режиму, вимог щодо режиму самоізоляції хворих у легких формах та контактних осіб, користуванням санітайзерами, дотриманням соціального дистанціювання при знаходженні у громадських місцях.

Пам’ятайте, Ваша безпека – у Ваших руках!