За підтримки Ігоря Колихаєва медпрацівники Херсонщини підвищують кваліфікацію

На Херсонщині чудові лікарі, яких треба підтрімувати і допомагати їм робити таку необхідну для суспільства справу – захищати здоров’я людей. В цьому році ми особливо усвідомлюємо, наскільки пріоритетна сфера охорони здоров’я в цілому і важливою є кваліфікація лікарів.

І хоча медицина прогресує, 2020 рік дав урок, який зажадав переглянути свої пріоритети і дати високу оцінку роботі і самовідданості медпрацівників. Про це йдеться на офіційній сторінці Ігоря Колихаєва у Фейсбуці.

Важливими є і кваліфікація лікарів, і сучасне обладнання, і умови перебування хворих у лікарнях. Ці складові забезпечують ефективну роботу. Ігор Колихаєв дбає про лікарів комунальних установ, у яких немає можливості практикуватися на дорогому обладнанні та сучасних тренажерах.

Разом з Олексієм Германом, медичним директором медичного центру «Taurt Medical» ініційовано програму підвищення кваліфікації медпрацівників херсонських комунальних медустанов на базі Центру «Taurt Medical».

Міська влада не повинна залишатися осторонь від розвитку сфери медичних послуг. Безумовно, потрібно розвивати матеріальну базу комунальних медичних установ, але не менш важливо враховувати і прагнення інвесторів розвивати приватні сучасні медичні центри.