За тиждень на Херсонщині понад 100 медиків захворіли на коронавірус

Минулого тижня у Херсонській області на COVID-19 знову захвріла рекордна кількість медичних працівників. За період з 2 до 9 листопада зафіксовано 101 лабораторно підтверджений випадок захворювання на коронавірус серед медиків.

Це повторення антирекорду для Херсонщини. Станом на 9 листопада загальна кількість захворювань медичних працівників за час пандемії становить 525 осіб, троє померли, при цьому в області загалом зафіксовано 5 558 випадків захворювання на COVID-19. Тобто, майже кожне десяте захворювання приходиться на медпрацівника.

Варто зазначити, що за оперативною інформацією щодо поширення коронавірусу у Херсонській області станом на 9 листопада на лікуванні у закладах охорони здоров’я перебуває 361 особа. Тільки за вихідні до лікарень зі станом середньої важкості госпіталізовано 38 осіб.

Наразі відсоток зайнятих ліжок хворими на гостру респіраторну хворобу COVID-19 в області становить 25, 87% і цей показник кожного дня збільшується.

Зауважимо, що згідно з постановою уряду завантаженість ліжок у регіоні у більш як 50% – це один з критеріїв, який є передумовою для посилення карантину в межах регіону.

Наразі кількість хворих стрімко зростає. Щоб захистити себе та рідних від інфікування COVID-19, дотримуйтеся простих та дієвих правил. Маска, дезінфектор та соціальна дистанція повинні стати нормою нашої нової реальності. І потурбуйтесь про найбільш вразливих до хвороби людей похилого віку. Бережіть себе та рідних!

За матеріалами сайту Херсонської ОДА