За зберігання зброї та вирощування коноплі новокаховчанин отримав понад 5 років позбавлення волі

Зловмисника правоохоронці викрили ще влітку 2017 року. Наразі Новокаховський міський суд Херсонської області обрав підозрюваному покарання та відправив на 5 років і 6 місяців за грати.

Строк дії вироку починається з моменту фактичного затримання зловмисника, а саме з 29.11.2020 року, повідомляє hr.npu.gov.ua.

Щоб ніхто з сусідів не зміг побачити незаконну діяльність чоловіка, він висадив  нарковмісні рослини біля очисних споруд у м. Нова Каховка. Майже щодня чоловік навідувався до рослин, поливав їх та культивував. Однак поліцейські вирахували його таємну земельну ділянку та застали правопорушника саме під час поливу рослин. На місці працівники слідчо-оперативної групи районного підрозділу поліції вилучили 106 нарковмісних кущів, які відповідно до висновку експертизи є рослинами роду «Коноплі».

Крім того, ще через місяць під час санкціонованого огляду домоволодіння підозрюваного поліцейські знайшли в одній із кімнат обріз мисливської рушниці. Зі слів чоловіка, він знайшов його у плавнях і залишив собі для самозахисту.

Суд визнав чоловіка винним у інкримінованих йому злочинах та обрав покарання у вигляді 5 років та 6 місяців позбавлення волі.