Зараз за добу ми робимо стільки COVID-щеплень, скільки раніше робили за місяць – Ляшко

Система охорони здоров’я спроможна до кінця року забезпечити вакцинацію від коронавірусу 70% населення.

Як передає Укрінформ, про це заявив міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко в інтерв’ю  «Українській правді».

«Система охорони здоров’я спроможна. І ми ж розуміємо, що впливає на це велика кількість факторів. Сьогодні мені прислали відео, яке було записане біля одного з вакцинальних центрів в Чернігівській області… Люди розказували, що першіння в горлі та втрата смаку – це не ковід, а діоксид азоту, які розпилюють оті, хто літають зверху над містом. Відмовляли людей, загалом», – відповів Ляшко на запитання, чи вважає він реалістичним вакцинувати 70% населення до 31 грудня поточного року.

За його словами, зараз Україна вийшла «на зовсім інші цифри щеплень».

«22 жовтня ми мали п’ятий день поспіль добовий рекорд за кількістю щеплень. Ми зробили 289 тисяч щеплень за добу – колись ми стільки робили за місяць. Якщо навіть математично помножити 250 тисяч щеплень на 70 днів, якщо ця тенденція збережеться, то буде відповідь на ваше запитання»,- сказав Ляшко, відповідаючи на запитання, яким чином МОЗ планує вийти на заявлені раніше очікувані показники щеплення.

Як повідомлялося, минулої доби, 25 жовтня, в Україні зафіксували 19 120 нових підтверджених випадків COVID-19. Загалом проведено більше 16 млн щеплень.