ЦВК зареєструвала заступника голови Херсонської облради кандидатом в нардепи на проміжних виборах в ОВО №184

Сьогодні, 14 вересня, Центральна виборча комісія зареєструвала кандидатом у народні депутати від партії “Партія Ігоря Колихаєва “Нам тут жити” Геннадія Лагуту в одномандатному виборчому окрузі № 184 Херсонщини.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на прес-службу Секретаріату Комісії.

Як зазначено в інформації, до комісії надійшли заяви разом з іншими необхідними документами політичних партій “Партія Ігоря Колихаєва “Нам тут жити”, “Команда Семчишина”, і ВО “Свобода” щодо реєстрації висунутих ними осіб кандидатами у народні депутати на проміжних виборах до парламенту в ОВО №184 на Херсонщині.

ЦВК розглянула вказані документи й ухвалила рішення зареєструвати кандидатами в народні депутати на проміжних виборах в ОВО №184 від ВО “Свобода” Олега Баркаренка, “Партії Ігоря Колихаєва “Нам тут жити” – Геннадія Лагуту, “Команди Семчишина” – Сергія Матвійчука.

Раніше в ОВО №184 кандидатами у народні депутати вже зареєстровано від партій “Національна платформа” Катерину Одарченко, “Нові обличчя” – Андрія Помазана та “Народовладдя” – Ігоря Токовенка.

Центральна виборча комісія призначила на неділю, 31 жовтня, проміжні вибори народного депутата в одномандатному виборчому окрузі № 184 (Херсонська область), у зв’язку з тим, що раніше обраний в окрузі народний депутат Ігор Колихаєв був достроково позбавлений мандату через обрання Херсонським міським головою на місцевих виборах 2020 року.