Заступник голови ХОДА Євген Рищук подав заяву про припинення роботи

Заступник голови Херсонської обласної державної  адміністрації  Євген  Рищук офіційно заявив про тимчасове відсторонення від виконання службових обов’язків. За його словами відповідне звернення до Андрія Гордєєва він надав ще у п`ятницю, повідомляє “Гривна“.

«Зважаючи на ситуацію навколо мого прізвища по ділу нападу на Гандзюк та моє бажання зробити все, щоб допомогти слідству та припинити політичні спекуляції навколо мене, я ще в п’ятницю, після сесії обласної ради, подав заяву голові Херсонської ОДА по тимчасове відсторонення мене від виконання службових обов’язків»,- прокоментував Рищук.

Окрім цього, в ту ж п’ятницю заступник голови ХОДА домовився зі слідчим СБУ України, в місті Києві, про зустріч і запропонував надати інформацію із застосуванням поліграфа.

Як раніше повідомляв сайт «Гривна», у п’ятницю на сесії Херсонської облради представники Національного корпусу вимагали відставку голови облради Владислава Мангера. Першочергово питання було порушено, але депутати не підтримали пропозицію.

Поділіться цим:
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial