Завтра Ангеліна Калініна вперше в кар’єрі зіграє в другому колі Відкритого чемпіонату Франції з тенісу

Завтра, 2 червня, уродженка Нової Каховки Ангеліна Калініна уперше в кар’єрі виступить у другому колі турніру Великого шолому – Ролан Гаррос. Вихованка місцевої школи тенісу у першому колі несподівано переграла посіяну під 27-м номером імениту німкеню, колишню першу ракетку планети — Анжелік Кербер.

Ця перемога стала гучною сенсацією світового тенісу та 14-м поспіль успіхом українки в сезоні, повідомляє Online Нова Каховка.

Сама спортсменка дуже задоволена своїм виступом на Відкритій першості Франції. Ось що вона розповіла виданню sport.ua після перемоги:

«Я дуже щаслива, що виграла сьогодні. Це тільки вдруге, коли я пробилася до другого кола на турнірі Великого Шолома. Безумовно, це був хороший матч. Все склалося, працювало і ось прийшов такий результат. Чи найкращий це матч у моїй кар’єрі – з цього боку я його не оцінюю. А ось результат точно найкращий. Після жеребкування перша думка була така, що ми працюємо. Всі кваліфайєри виходили на топових гравців, так що було очікувано, що я отримаю високорейтингову суперницю.

З приводу наступної суперниці, Даніель Коллінс, скажу, що ми вже двічі зустрічалися (2-0). Вона завжди грає в своєму стилі, максимально агресивному, від якого вона взагалі не відходить. Це буде важкий і цікавий матч, треба буде витримати тиск, адже вона активний і потужний гравець».

Так, завтра Ангеліна виступить проти американки, яку двічі перемагала в своїй кар’єрі. Але це було в 2017 та 2019 роках. Зараз Коллінс займає 50-ту позицію у світовому рейтингу і теж має амбітні плани на цей турнір. Тож зустріч буде цікавою та напруженою.

Вихованці та тренери Новокаховської школи тенісу бажають своїй землячці подальших перемог на світових кортах.