Завтра на Херсонщині стартують «Чорноморські Ігри»

У курортному місті Скадовськ Херсонської області 20-22 серпня відбудеться XVIII Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські Ігри».

Про це повідомляє офіційний сайт Херсонської ОДА.

«20-22 серпня у місті Скадовськ Херсонської області відбудеться XVIII Всеукраїнський благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські Ігри». Цього року проєкт присвячується 30-ій річниці Незалежності України», – йдеться у повідомленні.

Зазначається, що за перемогу боротимуться 50 вокалістів і творчих колективів.

У фестивалі беруть участь виконавці від 6-ти до 16-ти років з усієї України, в тому числі з тимчасово окупованих територій.

Зазначається, що виключенням є діти, які старші 16 років, що пройшли онлайн відбір у 2020 році.

До складу журі входять відомі фахівці музичної індустрії та мас-медіа, йдеться у повідомленні.

Підтримати дітей, поділитися досвідом та подарувати свої виступи приїдуть такі виконавці, як DOROFEEVA, Олександр Пономарьов, Анна Тринчер, БЕZ ОБМЕЖЕНЬ, MONATIK, Мята, Віталій Козловський, Маrietta Ways, TAYANNA, Гурт «Антитіла», Тіна Кароль, NK, DANTES, TARABAROVA, NIKITA LOMAKIN, Макс Барских, Оля Цибульська, Артем Пивоваров, Гурт GO_A.

Графік Фестивалю: 20 серпня 2021 – півфінал, 21 серпня 2021 – фінал, 22 серпня – змагання за Гран-прі та гала-концерт.

Як йдеться у повідомленні, Чорноморські Ігри за 17 років здобув статус найбільшого некомерційного дитячого фестивалю-конкурсу в Україні. Участь у фестивалі є безкоштовною. Мета заходу: пошук, відкриття, творчий і духовний розвиток талановитих дітей в Україні незалежно від їх національного походження та соціального статусу.

Як повідомляв Укрінформ, благодійний дитячий фестиваль «Чорноморські ігри» проводиться з 1998-го року у місті Скадовськ Херсонської області на березі Чорного моря під час курортного сезону. Торік фінал «Чорноморських ігор» у Скадовську перенесли на 2021 рік через ситуацію з коронавірусом.