Заява Новокаховської єпархії Української Православної Церкви

Управління Новокаховської єпархії Української Православної Церкви повідомляє про те, що внаслідок хакерської атаки зловмисники отримали несанкціонований доступ до акаунту електронної пошти єпархії та особистої електронної пошти керуючого єпархією.

Про це редакції Online НК повідомили в Управлінні Новокаховської єпархії.

У зв’язку з цим заявляємо наступне:

1. Ми видалили акаунти електронної пошти Новокаховської єпархії та особистої пошти керуючого єпархією. На невизначений час призупиняється діяльність єпархіального сайту.
Будь-які повідомлення, що в майбутньому можуть надходити з указаних адрес (відомо, що шахраї володіють технікою підміни адреси відправника електронного листа), просимо вважати недійсними і такими, що не мають відношення до Новокаховської єпархії.

2. Не можна виключити появи різних видів дезінформації, в тому числі розсилки «діп-фейків» — документів, фото, аудіо- та відеоматеріалів різноманітного характеру, спрямованих на дискредитацію Церкви.
У випадку появи подібного роду фальсифікацій слід сприймати їх, як неправду і провокацію, — намагання зловмисників сфабрикувати матеріали для розпалювання антицерковних настроїв та міжконфесійної ворожнечі, підриву авторитету Церкви та священнослужителів.

3. Документи до єпархіального управління можна надсилати у друкованому вигляді («Укрпошта», Нова Пошта» тощо).

Для телефонних дзвінків доступні діючі номери стаціонарних телефонів керуючого та канцелярії єпархії.

При необхідності просимо користуватися месенджерами (Viber, WhatsApp, Telegram) керуючого та співробітників єпархії.

Дякуємо за розуміння!

Просимо святих молитов!