Збірна Херсонщини здобула перемогу в чемпіонаті України з волейболу серед юнаків

У Харкові пройшов чемпіонат України з волейболу «Дитяча ліга» серед юнаків 2005 р.н. і молодше, на якому беззаперечну перемогу виборола збірна Херсонщини, у якій грали чотири вихованці Новокаховської ДЮСШ відділу освіти.

Про це редакції Online НК повідомили у відділі освіти територіальної громади.

У змаганнях брали участь дев’ять команд, які були розподілені на дві підгрупи за підсумками минулого чемпіонату. До першої групи потрапили команди «Збірна Херсонської області м.Нова Каховка», м.Харків, м.Луцьк, м.Полтава, збірна Житомирської області, до другої – м.Київ, м.Дніпро, м. Львів, збірна Чернігівської області.

За три ігрових дні збірна Херсонської області зіграла чотири гри, по черзі обігравши своїх суперників з однаковим рахунком 3:0. У півфіналі наших юнаків чекала досить злагоджена команда з Дніпра, але за рахунок гарних командних дій, наші хлопці змогли дотиснути суперника та здобути перемогу з рахунком 3:0.

Отже, у фіналі команда «Збірна Херсонської області м. Нова Каховка» зустрілася з однолітками Київського спортивного ліцею інтернату. До речі, гравці добре знали один одного, так як у минулому сезоні наша команда поступилася Київському ліцею з рахунком 2:1. Гра була цікавою, видовищною, за підсумками якої, наші юнаки показали більш командну і якіснішу гру, допустивши меншу кількість помилок, ніж суперник, та вибороли перемогу з рахунком 3:0.

Отже, не програвши жодної партії протягом змагань, команда «Збірна Херсонської  області м. Нова Каховка» стала чемпіоном України!

На цих змаганнях команду «Збірна Херсонської області м. Нова Каховка» представляли вихованці ДЮСШ Новокаховської міської ради у складі: Бойко Євгеній, Щербинський Дмитро, Дегтяр Денис, Бойко Михайло під керівництвом тренерів Петра та Галини Бойко.

Відділ освіти Новокаховської міської ради щиро вітає вихованців, тренерів із впевненою перемогою!