Збираємось в похід, яке взуття варто з собою взяти?

Трекінг — термін, який з’явився в туристичному лексиконі відносно недавно. Так називають пішохідний туризм, а точніше походи пішки без спеціальної підготовки по пересіченій місцевості.

Головна перевага трекінгу — це абсолютна свобода мандрівника при складанні маршруту. Крім того, цей вид туризму доступний всім, через те, що не вимагає великих витрат. Однак якщо ви збираєтеся в похід, купити взуття для трекінгу потрібно обов’язково. Сьогодні ми разом з експертами HypeSneakerShop розберемо, яке взуття варто обирати, коли ви зібрались у подорож.

А що  ж таке трекінгові кросівки? При пошитті гірських кросівок для зовнішньої частини виробу використовуються більш міцні синтетичні та шкіряні тканини в порівнянні з біговими та міськими виробами. Також вони володіють посиленим гумовим носком для захисту від ударів об гострі поверхні. Зазвичай в таких кросівках більш жорстка підошва для запобігання скручування стопи на нерівній поверхні. 

Трекінгові черевики слід обирати з урахуванням місцевості, по якій Ви будете подорожувати. Якщо місця з високою вологістю, то краще купувати туристичне взуття, де є мембранна підкладка, виготовлена з цілого шматка тканини. До таких моделей можна віднести ASICS GEL-SONOMA 6 GTX, Nike Pegasus Trail 2 GTX та інші.

Взуття для зимових походів може бути зі шкіри або нубуку з утепленням. Наприклад, adidas Terrex Eastrail MID GTX, adidas Terrex Eastrail GTX та інші. Більш легким варіантом трекінгових черевиків є кросівки, які застосовуються в літніх піших походах.

Досвідчені туристи знають, що економити на взутті не можна, а дійсно якісну продукцію можна знайти тільки в спеціалізованому магазині. Повертаючись до взуття для гір, хотілося б згадати досить специфічну модель — скельні туфлі. Конструкція цих виробів розроблена спеціально для скалолазів: вони допомагають пересуватися по вертикальних поверхнях, забезпечуючи зачеплення з виступами скель й щілин.

Влітку прекрасним варіантом в поході за новими пригодами стануть сандалі, які Ви зможете одягнути не тільки під спортивний одяг, але й під джинси. Вони збережуть ваші ноги від ризику утворення натоптишів та мозолів завдяки устілці з натуральної шкіри або мікроволокна, при цьому вони завжди будуть сухими. До таких прикладів можна віднести моделі від бренду Teva, Keen, Source та інші. Слід пам’ятати, що для активного відпочинку та туризму необхідно обирати хороше та якісне взуття, яке стане у пригоді й в холодний період року, так й на літо.