Зеленський вже не планує розпродавати “зайві” літаки з президентського авіапарку

Державне авіаційне підприємство (ДАП) Україна поки не буде розпродавати президентський авіапарк. Про це повідомляє DW, передає Prm.ua.

Зазначається, що зараз для перевезення вищих посадових осіб держави підприємство використовує три літаки (Airbus A-319-115, Ан-74ТК-300Д, Ан-148-100В) і один робочий вертоліт (Мі-8МТВ-1).

“Державне авіаційне підприємство” Україна не ініціювало виставлення на торги для продажу повітряні судна, які експлуатує”, – повідомив глава ДАП Олег Крайній.

Більш того, держпідприємству не вистачає літаків власного авіапарку для виконання літерних рейсів. Тому ДАП залучає для цього приватні компанії, зазначив Крайній.

Нагадаємо, від час президентської кампанії Володимир Зеленський ще у якості кандидата в президенти, заявляв, що авіапарк президента потрібно розпродати.

Відповідаючи на запитання, чи буде він літати на президентському літаку або користуватися регулярними авіарейсами, кандидат сказав: “Наскільки я знаю, там два літаки… Три? Продати. Ну, звичайно, продати до бісової матері”.

Поділіться цим:
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial