Зеленський відмінив військовий парад: українці обурені, ветерани пройдуть Хрещатиком самі

Володимир Зеленський вирішив не проводити військовий парад до Дня Незалежності у 2019 році. Він пообіцяв провести свято у “новому форматі”, а буцім-то зекономлені 300 мільйонів гривень віддати військовим.

Проте багато українців, а головне – самі військові – таку ідею не підтримали. Вони вважають, що діючі та колишні учасники бойових дій мають право пройти парадом центральною вулицею Києва. Окрім того, щороку на парадах українці вшановували пам’ять полеглих героїв.

Тому просто за декілька годин після оприлюднення Володимиром Зеленським планів щодо проведення свята ветерани розпочали організацію заходу “Марш Волі”, що відбудеться у День Незалежності.

“Пропоную всім ветеранам, волонтерам та цивільним пройтись маршем по Хрещатику до Дня Незалежності. Без грошей з бюджету, без чиновників та політиканів,” – йдеться на сторінці “Маршу Волі” у соціальній мережі Facebook. Подією вже зацікавились тисячі користувачів. Менш як за добу майже три тисячі українців вже зголосилися відвідати її.

Мережею також ширяться хештеги #Наш_Парад2019 та #МаршВолі_2019.

Нагадаємо, приблизно у таку ж суму – 300 мільйонів гривень – попередньо оцінюють переїзд ОП до нової будівлі. Проте раніше видання ZIK стверджувало, що вартість переїзду ОП може сягнути 1 мільярда гривень.

Окрім того, сьогодні Володимир Гройсман доручив знайти кошти на парад до Дня незалежності.

 

Поділіться цим:
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial