Землевласникам Новокаховської ОТГ про сплату земельного податку за 2019 рік

Про індексацію нормативної грошової оцінки земель за 2019 рік повідомили Online НК у Райському старостаті, що входить до Новокаховської ОТГ на Херсонщині.

Як повідомили у Державній службі України з питань геодезії, картографії та кадастру на виконання статті Податкового кодексу України, відповідно до пункту 9 підрозділу 6 розділу XX «Перехідні положення» Кодексу, індекс споживчих цін за 2017-2023 роки, що використовуються для визначення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення, застосовується із зазначенням 100 відсотків.

Значення коефіцієнта індексації нормативної грошової оцінки сільськогосподарських угідь, земель населених пунктів та інших земель несільськогосподарського призначення за 2019 рік становить 1,0.

Відповідно до пункту 286,2 статті 286 Податкового кодексу платники плати за землю (крім фізичних осіб) самостійно обчислюють суму податку щороку станом на 1 січня і не пізніше 20 лютого поточного року подають відповідному контролюючому органу за місцезнаходженням земельної ділянки податкову декларацію на поточний рік.

Поділіться цим:
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial