Жоден побутовий споживач на Херсонщині не залишиться без газу

На цьому наголосив голова правління АТ “Херсонгаз” Альберт Зангієв під час пресбрифінгу щодо роз’яснення порядку зміни постачальника природного газу абонентами ТОВ «Херсонрегіонгаз».

«Я хочу заспокоїти усіх побутових споживачів природного газу – блакитне паливо було і залишиться у квартирах та домівках жителів Херсонщини. Приводів хвилюватися у населення немає», – підкреслив він.

Голова правління АТ «Херсонгаз» також наголосив на тому, що у зв’язку з призупиненням діяльності ТОВ «Херсонрегіонгаз» у частині постачання газу, з 1 грудня цього року побутові споживачі отримують вказану послугу від ГК «Нафтогаз України». Саме ця компанія виконує функцію постачальника «останньої надії». Разом з тим, з 1 серпня 2020 року ринок газу для побутових споживачів відкрили, тому сьогодні жителі Херсонщини мають можливість і право обрати собі будь-яку компанію, яка забезпечуватиме їх оселі блакитним паливом.

Варто зазначити, що обрати нового постачальника газу можна, не відвідуючи його представництво безпосередньо, адже сьогодні здійснення таких операцій доступне у онлайн-форматі. Виконати таку процедуру можна до кінця січня.

«Відведеного для вибору нового постачальника терміну цілком достатньо. У онлайн-форматі вся процедура займає максимум 20 хвилин. Разом з тим, облдержадміністрація зробить все для того, щоб через райдержадміністрації та роз’яснювальну роботу допомогти людям, які не можуть самостійно здійснити процедуру вибору нового постачальника», – зазначив Вадим Чабан.

Він також наголосив на тому, що перш ніж змінити постачальника газу, усі абоненти мають провести остаточні розрахунки з ТОВ «Херсонрегіонгаз».