Жителі Великоолександрівської ОТГ на зустрічах з Геннадієм Лагутою обговорюють сільські проблеми

Сьогодні, 5 жовтня, кандидат у народні депутати від Партії «НАМ ТУТ ЖИТИ!» Геннадій Лагута продовжив зустрічатись з виборцями, які мешкають у Великій Олександрівці та навколишніх селах.

Про це повідомляє Online НК з посиланням на особисту сторінку Геннадія Лагути у Фейсбук.

“Перебуваючи з візитом у смт Велика Олександрівка, я не зміг оминути і наших поштарів, які попри негоду та власні справи, завжди вчасно доставляють пенсію, листи та інші важливі документи.
Працівники «Укрпошти» були приємно здивовані, що до них прийшли, аби вислухати та підтримати. Розмова виявилась жвавою та конструктивною, адже у цих працівників накопичилось чимало запитань до представників влади. Неналежний стан робочого місця, маленька заробітна плата та систематичне скорочення – поштарі не знають, чого очікувати їм завтра і чи функціонуватиме їх відділення до кінця місяця.
Вони впевнені, що з таким розвитком подій, в малих селах та і районах зовсім не буде кому працювати поштарями.
Команда “Партія Ігоря Колихаєва “НАМ ТУТ ЖИТИ!” і я особисто переконані, що ні в якому разі непотрібно закривати відділення «Укрпошти», адже у свій час саме ці працівники були засобом зв`язку для нас. Ми маємо чітко розуміти скільки відділень є на Херсонщині, проаналізувати їх роботу та створити нову схему функціонування. Потрібно перетворити малі поштові відділення на сучасні хаби, де пенсіонери можуть не лише надіслати листи, а й придбати широкий асортимент друкованої продукції та дізнатись корисну інформацію. І звичайно ж підвищення заробітної плати. Тоді поштові відділення будуть необхідні людям, а працівники будуть впевнені у завтрашньому дні”, – пише кандидат в народні депутати Ігор Лагута.