Жителів Новокаховської громади запрошують на вакцинацію від COVID-19

У Новокаховській громаді Херсонщини триває процес імунізації проти поширення коронавірусної інфекції COVID-19. Фахівці мобільних бригад та стаціонарних постів з початку вакцинації зробили щеплення близько 6 тис. місцевим мешканцям.

Про це редакції Online НК повідомила Генеральний директор КНП “Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Нова Каховка” Олена Ходорковська.

Вона зазначила, що кожні вихідні всі бажаючі мешканці Новокаховської громади можуть пройти щеплення вакциною CoronaVac за адресою:

  • м. Нова Каховка, вул. Героїв України, 33 – а, амбулаторія №1 (приміщення поліклініки), КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги м. Нова Каховка» (субота – неділя – з 10:00 до 17:00).

Вчора, 3 липня, усі бажаючі новокаховчани без черг зробили щеплення від COVID-19. Сьогодні теж відправлено спецтранспорт до обласного центру за черговою партією вакцини і о 10:00 лікарі КНП “ЦПМСД м. Нова Каховка” будуть чекати на бажаючих вакцинуватися.

При собі обов’язково треба мати:

  • паспорт громадянина України;
  • ідентифікаційний номер;
  • номер декларації, підписаної з сімейним лікарем (за наявності).

В цілому станом на 1 липня на Херсонщині використано 71 315 доз вакцин Oxford/AstraZeneca (CoviShield), CoronaVac (Sinovac Biotech) та Comirnaty (Pfizer-BioNTech).