Жителям Нової Каховки створюють комфортні умови для отримання адмінпослуг

Зручне територіальне розташування, відкритий простір у зоні обслуговування й комфортні зони для очікування – у Новій Каховці, що на Херсонщині, в рамках програми «Велике будівицтво» триває будівництво Центру надання адміністративних послуг.

Роботи, передбачені проектно-кошторисною документацією, виконано на 48%. Як повідомила начальник відділу капітального будівництва виконавчого комітету Новокаховської міської ради Світлана Гончаренко, проєкт має велике значення для громади міста. На території Новокаховської міської ради проживає близько 70 тисяч жителів.

«Це вкрай важливий і довгоочікуваний об’єкт. Тут буде великий комплекс на 25 робочих місць. Надаватимуть понад 3 тисячі послуг. Сюди буде переведено міграційну службу, паспортний стіл тощо. ЦНАП матиме можливість обслуговування громадян Херсонської області, а також вимушених переселенців з тимчасово окупованих територій та АР Крим», – відзначила Світлана Гончаренко.

Загальна кошторисна вартість проєкту – 26,8 млн грн. У 2021 році передбачено фінансування у сумі 16,3 млн грн, у тому числі за рахунок коштів ДФРР й місцевого бюджету.

Наразі підрядною організацією ПМП «Віра» здійснено монтаж фундаментів та конструкцій каркасу, улаштування покрівлі та водовідведення, підготовчі роботи для монтажу облицювання конструкції зовнішніх стін, внутрішні мережі електропостачання, роботи з благоустрою та інше.