ЗМІ: Зеленський і Луценко зустрічалися в офісі “Кварталу 95” – говорили дві години

Генеральний прокурор Юрій Луценко у суботу 11 травня провів зустріч з новообраним президентом Володимиром Зеленським.

Інформацію про цю зустріч редакції Bihus.info підтвердила речниця генпрокурора Лариса Сарган, повідомляє Укрінформ.

“Офіційна зустріч на запрошення новообраного президента з генпрокурором”, – поінформувала Сарган.

Зустріч, яка, за словами Сарган, тривала дві години, відбувалася в офісі Зеленського та “Кварталу 95” в Києві на Білоруській і стосувалася нібито роботи правоохоронних органів, в тому числі – Генпрокуратури.

Уже в понеділок 13 травня прес-служба Окружного адміністративного суду Києва заявила, що Генпрокуратура розпочала досудове розслідування за фактом можливого втручання в діяльність суддів вищими посадовими особами держави по рішенню щодо незаконності націоналізації Приватбанку.

Зокрема, судді просили розпочати досудове розслідування щодо діючого президента Петра Порошенка, міністра юстиції Павла Петренка і голови Нацбанку Якова Смолія.

Суддям не сподобалося, як посадовці коментували суддівське рішення про незаконність націоналізації Приватбанку на засіданні РНБО 18 квітня. Судді вважають це погрозою судовій системі. При цьому визнання незаконним рішення про націоналізацію банку – на руку олігарху Ігорю Коломойському, котрий не приховує свого бажання повернути контроль над банком, зазначає видання.

Поділіться цим:
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial