Золото, срібло та бронза: метальники Нової Каховки вибороли нагороди на чемпіонатах України

Минулими вихідними у Львові проходив Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків та дівчат U18, де Херсонщину представляли вихованці Новокаховської метальної школи Михайло Глухота та Лада Піскунова.

Про перебіг змагань редакції Online НК повідомили у відділі у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту Новокаховської громади.

У змаганнях взяли участь молоді спортсмени з усіх областей та столиці. За звання найкращих легкоатлетів змагалися понад 400 хлопців та дівчат.  Вихованці ДЮСШ Новокаховської міської ради показали високий рівень спортивної підготовки та показали наступні результати:

  • серед юнаків 2 місце – Михайло Глухота з результатом 60 м 18 см;
  • серед дівчат 3 місце – Піскунова Лада з результатом 54 м 69 см .

Також 1-3 липня у м. Бахмут (Донецька область) проходив чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху. Нову Каховку представляла метальниця молота, майстер спорту міжнародного класу, Кисильова Юлія (тренер Піскунов Владислав).

У метанні молота серед жінок Юлія перемогла з результатом 63 м 60 см, це її найкращий результат в цьому сезоні, а у метанні диска (35 м 46 см) і штовханні ядра (11 м 60 см) спортсменка зайняла другі місця. Юлія поступово набирає форму, готуючись до чемпіонату світу з легкої атлетики серед спортсменів з вадами слуху, який відбудеться в кінці серпня в Польщі.

Міський голова, відділ у справах сім’ї, молоді, фізичної культури та спорту вітають спортсменів і їх тренерів Піскунових Владислава, Едуарда та Ірину з нагородами, та  бажають перемог в подальшому. Ми вболіваємо за наших!!!