Звання “Почесний громадянин Нової Каховки” пропонують присвоїти Георгію Севрюкову

Колектив і науково-методична рада Новокаховського гуманітарного інституту Відкритого міжнародного університету розвитку людини “Україна”, що на Херсонщині, звернувся до виконкому міськради із клопотанням про присвоєння звання “Почесний громадянин міста Нова Каховка” своєму ректору Георгію Севрюкову. 

Цю пропозицію одноголосно підтримали на позачерговому засіданні виконавчого комітету міськради 13 квітня, повідомляє newday.kherson.ua. Остаточне рішення ж має прийняти міськрада на своєму засіданні 29 квітня.

Як вказано у рішенні виконкому, це звання пропонується присвоїти Георгію Севрюкову “за активну громадську діяльність та значний особистий внесок у розвиток освіти і науки в місті”.

За словами міського голови Володимира Коваленка, Севрюкову є за що подякувати:

— Він був членом виконкому, депутатом міськради. В багатьох закладах міста і у нас, у виконкомі, працює багато успішних фахівців — випускників гуманітарного інституту «Україна». Цей заклад створив Георгій Іванович. Він же активно займається меценатською діяльністю, — сказав міський голова.

1 травня 2021 року Георгію Севрюкову виповниться 75 років.

Звання “Почесний громадянин міста Нова Каховка” започаткували в 1970 році. В різні роки його присвоїли 20 громадянам. Зокрема, начальнику управління “Дніпробуду” Сергію Андріанову, одеському художнику Альбіну Ґавдзинському, дворазовому олімпійському чемпіону з легкої атлетики Валерію Борзову, директору стадіону “Енергія” Василю Кошелєву, директору Херсонських магістральних електричних мереж Аліму Кумаранському, триразовому олімпійському чемпіону з веслування на байдарках і каное Сергію Чухраю, головному архітектору міста Юрію Равичу, голові правління ПрАТ “Херсоноблагробуд” Анатолію Подофі, міським головам Вадиму Мерзлову і Володимиру Коваленку та іншим.

Олег БАТУРІН.