Звернення голови Новокаховської міської територіальної виборчої комісії

Шановні виборці!

Звертаюсь до вас з приводу того, що деякі кандидати в депутати Новокаховської міської ради розповсюджують неправдиву інформацію про те, що нібито для проведення місцевих виборів в Новокаховській громаді були надруковані «зайві» виборчі бюлетені.

Повідомляю, що Новокаховською міською територіальною виборчою комісією було замовлено в типографії ПКФ «Стар» виготовлення виборчих бюлетенів у порядку та кількості відповідно до вимог чинного законодавства України. Під час приймання бюлетенів були присутні члени Новокаховської міської територіальної виборчої комісії, в присутності яких виборчій комісії було передано замовлена кількість виборчих бюлетенів, а браковані бюлетені були також в присутності членів комісії знищені. Тому кількість виборчих бюлетенів для проведення виборів чітко відповідає вимогам Виборчого кодексу України та законодавству України.

Тому, шановні виборці, доводжу до Вашого відома, що Новокаховська міська територіальна виборча комісія працює і виконує свої обов’язки в рамках чинного законодавства України, і прошу не реагувати на маніпуляції та неправдиву інформацію від деяких кандидатів у депутати Новокаховської міської ради.

З повагою, голова Новокаховської міської територіальної виборчої комісії С.В.Галаган